Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

STRUSS AUDIO SP. Z O.O.

Warszawa

176 dni temu

Prawdziwym audiofilom, marki Struss nie trzeba przedstawiać – jest rozpoznawalna zarówno w kraju jak i za granicą. Produkty polskiej marki Struss istnieją na rynku od 40 lat, a wszystkie modele wzmacniaczy są niezwykle eleganckie i solidne, słyną z doskonałego brzmienia oraz wzbudzają zachwyt i spełniają marzenia wielu pasjonatów muzyki. Przez lata zebrały dziesiątki wyróżnień od fachowej prasy i portali branżowych.

W związku ze zmianą struktury własnościowej firmy, a także w wyniku zaplanowanego intensywnego
rozwoju sprzedaży produktów marki STRUSS na rynku zagranicznym, szukamy Kandydatów na stanowisko:

(Ambasador Doskonałego Dźwięku)

(miejsce pracy: Warszawa)

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży jest stanowiskiem samodzielnym a zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie miała możliwość od podstaw zbudować sprzedaż na rynku amerykańskim. Nasz Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży umocni pozycję marki STRUSS, spełni pragnienia i doznania najbardziej wymagających miłośników audio, a przede wszystkim zbuduje dla siebie wyjątkową ścieżkę kariery.

Kluczowe zadania:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami międzynarodowymi,
  • Organizowanie spotkań z klientami oraz udział w targach (podróże do USA),
  • Dostarczanie profesjonalnych prezentacji produktów,
  • Reprezentowanie firmy w negocjacjach z klientami,
  • Prowadzenie badań rynku audio,
  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedaży i nadzorowanie procesów sprzedażowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży profesjonalnych rozwiązań Hi-Fi;
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym biznesie, budowanie współpracy z zagranicznymi partnerami;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności: komunikacji interpersonalnej, prowadzenia prezentacji produktów, negocjacji;
  • Dobre umiejętności analityczne, umiejętność przygotowania kompleksowej analizy kosztów i korzyści;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Gotowość do podróżowania.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny;

  • Pracę z produktem klasy „premium” - pełną wyzwań i nieodkrytych jeszcze możliwości;

  • Czynny udział w rozwoju sprzedaży i produktu na rynku zagranicznym, a tym samym szerokie możliwości długofalowej współpracy i ścieżki rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922)”.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (846)
Wałbrzych (53)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (204)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (146)
Płock (46)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (68)