Specjalista ds. Rozwoju Systemów Teleinformatycznych

neoBANK

Poznań

8 dni temu

31/2019
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:
  • Administracja systemami operacyjnymi LINUX (RedHat, CentOS),
  • Automatyzacja procesów administracyjnych i biznesowych,
  • Rozwój mechanizmów monitorowania serwisów IT,
  • Rozwój infrastruktury aplikacyjnej w celu zachowania wysokiej wydajności i dostępności systemów informatycznych,
  • Utrzymanie systemów informatycznych pod kątem zachowania ich ciągłości działania i obsługi bieżących zleceń,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z rozwojem systemów teleinformatycznych,
  • Doświadczenie z zakresu administracji rozległą infrastrukturą systemów wielowarstwowych opartych o technologie systemów operacyjnych LINUX/UNIX i serwery aplikacyjne,
  • Biegła znajomość języka powłoki (np. BASH) lub innego języka skryptowego wspomagającego czynności administracyjne,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych LINUX (RedHat, CentOS) pod względem administracji i konfiguracji,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Nastawienie na współpracę.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows pod względem administracji i konfiguracji,
  • Doświadczenie w administracji systemami baz danych MariaDB, Postgres.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się Banku.
  • Udział w Programie MultiSport.
  • Przystąpienie do Prywatnej Opieki Medycznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

neoBANK

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazwy neoBANK Wielkopolski Bank Spółdzielczy oferuje i promuje produkty i usługi bankowe.