Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. rynku rosyjskiego

Blue Business Media
Kraków
praca stacjonarna
5301 dni temu

Ogłoszenie numer: 81108, z dnia 2009-11-13

Blue Business Media Sp. z o.o. (BBM) to międzynarodowa firma działająca w sektorze informacji biznesowej, współpracująca z czołowymi spółkami i instytucjami w Polsce. BBM jest częścią Blue Business Circle – sieci profesjonalnych organizatorów konferencji w Polsce, Rosji, na Cyprze, w Indiach, Wielkiej Brytanii i Holandii. Aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- Wywiady telefoniczne z przedstawicielami rosyjskich firm w celu pozyskania wymaganych informacji, - Tworzenie listy potencjalnych uczestników konferencji, - Sprzedaż prestiżowych konferencji na rynku rosyjskim.

Wymagania

- Biegła znajomość języka rosyjskiego, - Dobra znajomość języka angielskiego, - Wykształcenie wyższe (ew. student/ka IV lub V roku), - Znajomość realiów rosyjskiego rynku, - Dobra znajomość obsługi komputera, - Otwartość i komunikatywność, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, - Udział w międzynarodowym projekcie, - Możliwości rozwoju, - Atrakcyjne wynagrodzenie.