Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

6 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AŚ/PR/JN/2019/06/05

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • usprawnianie narzędzi pracy w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka
  • przygotowywanie raportów i analiz portfela klientów nieregularnych z segmentu klientów korporacyjnej sieci sprzedaży i klientów strategicznych
  • współudział w przygotowywaniu wewnętrznych regulacji w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka
  • udział w wewnętrznych projektach Banku z ramienia Departamentu Kredytów Zwiększonego Ryzyka
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, nauki ścisłe)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • innowacyjność w działaniu
  • otwartość na poznawanie nowych narzędzi i aplikacji
  • dokładność systematyczność w realizacji zadań
  • duża motywacja do rozwoju i samokształcenia
  • umiejętność współpracy w zespole
Mile widziane:
  • znajomość programowania np. w C#, Python, HTML i JavaScript
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...
Specjalista ds. Raportowania Praca Specjalista ds. Raportowania

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (84)