Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sankcji

Citi Service Center

Olsztyn

148 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893068, z dnia 2018-01-27

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Nr Ref.: 17069830

Opis stanowiska

Wykonywanie kontroli sankcyjnych dla płatności międzynarodowych zgodnie z wymogami Globalnej Polityki Sankcyjnej.

Zakres obowiązków:
  • Codzienne procesowanie transakcji z najwyższą starannością i dokładnością na podstawie procedur i wytycznych obowiązujących w banku
  • Wykonywanie procesu sprawdzania sankcji w odpowiednich ramach czasowych
  • Współpraca z innymi jednostkami banku
  • Przestrzeganie procedur i zasad panujących w Citi
  • Aktywne zarządzanie zleceniami od wpłynięcia aż do ich zakończenia (śledzenie statusu, udzielanie dodatkowych informacji i odpowiedzi na zapytania, wysyłanie przypomnień)
  • Identyfikowanie i zgłaszanie problemów występujących podczas pracy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze oraz bardzo szybkiego wprowadzania danych będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, bankowość – kierunki preferowane)
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów/bankowości będzie dodatkowym atutem
  • Drobiazgowość
  • Umiejętność ustalania priorytetów w pracy z krótkimi terminami
  • Umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na dostarczanie jak najlepszych usług dla klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista i postępowanie według najwyższych standardów etycznych
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Możliwość pracy w profesjonalnym i międzykulturowym środowisku
  • Możliwość  rozwoju w jednej w największych międzynarodowych organizacji  finansowych
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, trzeci filar emerytalny, dofinansowanie do wczasów, bonus świąteczny)
  • Dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych oraz kursów rozwijających umiejętności

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Specjalista ds. Finansowych Praca Specjalista ds. Finansowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (866)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1784)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)