Specjalista ds. SAP HR [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWSAP
Twoje Zadania:
  • Rozwój i utrzymanie procesów opartych na systemie SAP HCM
  • Wsparcie użytkowników z obszaru kadr i płac w zakresie bieżącej eksploatacji systemu SAP
  • Analiza procesów biznesowych pod kątem możliwości wsparcia ich systemem SAP
  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemie SAP
  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i realizacji projektów związanych z systemem SAP HCM
  • Wsparcie testów funkcjonalnych oraz testowanie rozwiązań potencjalnie użytecznych dla funkcjonowania systemu
  • Tworzenie dokumentacji, scenariuszy testowych w ramach prowadzonych prac rozwojowych
Nasze Oczekiwania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze/wdrażaniu systemu SAP w zakresie modułów PA, PY,  na poziomie analityka/konsultanta, uczestnictwo w co najmniej jednym pełnym projekcie wdrożeniowym jako konsultant wiodący w obszarze PY
  • Znajomość pozostałych modułów SAP w stopniu umożliwiającym prowadzenie projektów międzymodułowych w szczególności SAP FI pod kątem rozliczania listy płac i księgowania wynagrodzeń
  • Znajomość ABAP/SAP Fiori będzie dodatkowych atutem
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę na pełny etat przy realizacji projektów rozwojowych oraz utrzymaniowych dla implementacji SAP dostępnych w grupie kapitałowej
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Praca na terenie Warszawy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Programista SAP
Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Praca Programista SAP