Specjalista ds. Serwisu Urządzeń Telekomunikacyjnych

TP TELTECH Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DUSiT/2019

Zadania:

  • montaż i serwis urządzeń energetycznych i telekomunikacyjnych,
  • projektowanie instalacji elektrycznych,
  • montaż systemów fotowoltaicznych,

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu inżynier urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, elektronika, elektryka lub pokrewne,
  • doświadczenie w montażu, instalacji i konserwacji instalacji elektrycznych,
  • umiejętność projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • efektywność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, projektowanie w programach typu CAD
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP ’E’ 1kV.

dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia na podstawie umowy o prace,
  • pakiet dodatkowych świadczeń, w tym karta sportowa, usługi medyczne,
  • nowoczesne, niezbędne narzędzia pracy,
  • zdobycie doświadczenia na rynku usług telekomunikacyjnych,
  • udział w szkoleniach z nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja
Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant