Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. serwisu

Net Systems Approved Siemens Partner
Kraków
praca stacjonarna
5107 dni temu

Ogłoszenie numer: 96762, z dnia 2010-05-06

firma, działająca w branży teleinformatycznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • instalacja i programowanie sprzętu teleinformatycznego (centrale telefoniczne, aktywny sprzęt sieciowy)
  • obsługa serwisowa klientów firmy
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych dla klientów

Wymagania

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub informatycznej
  • znajomość praktyczna działania sieci LAN, WAN, WLAN, VOIP, SIP Tunk, ISDN
  • znajomość sieciowych systemów operacyjnych Windows, Linux
  • znajomość zagadnień związanych z obszarami - routery, switche, firewalle
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wykształcenie min. średnie telekomunikacja lub informatyka
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • system szkoleń i rozwoju zawodowego
  • ciekawą, samodzielną pracę w branży nowoczesnych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy