Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sieci radiowej

IT LeasingTeam

Warszawa

850 dni temu

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania do organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowania przewagi konkurencyjnej.
Aktualnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SSR/WAW/01/2016
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i optymalizacja sieci radiowej;
  • Zlecenia / Nadzór / Odbiór prac instalacyjnych;
  • Konfiguracja urządzeń / usług;
  • Współpraca z UKE w zakresie rozliczeń i wniosków;
  • Wsparcie techniczne (IP / Radio);
  • Rozwój i utrzymanie systemów zarządzania.
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość technologii radiowych;
  • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet poziom CCNA;
  • Znajomość Baz Danych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie techniczne (radioelektronika; telekomunikacja);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Oferta:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 14181.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)