Specjalista ds. Skupu i Kontraktacji

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Dobre Miasto

4 dni temu

 

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

 

Specjalista ds. Skupu i Kontraktacji
Miejsce pracy: Dobre Miasto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Przyjęcie i ocena dostaw świeżych warzyw;
 • Prace biurowe związane z kontraktacją i skupem warzyw;
 • Sprzedaż środków ochrony roślin i doradztwo w zakresie ich stosowania;
 • Wyjazdy służbowe w celu lustracji pól i poboru prób warzyw.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
 • Wykształcenie wyższe rolnicze – mile widziane;
 • Uprawnienia dotyczące doradztwa oraz sprzedaży środków ochrony roślin -  mile widziane;
 • Prawo jazdy kat. B;
 • Dyspozycyjność oraz pracowitość.
OFERUJEMY:
 • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącą liderem w swojej branży;
 • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności zawodowych;
 • Szkolenia wdrożeniowe oraz produktowe.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

 

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

www.jaworski.com.pl

 

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poznaj

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Sp.K

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Poznaj stanowisko: Koordynator Dostaw 
Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...
Praca Koordynator Dostaw
Inne oferty pracy z Dobre Miasto
Doradca Ubezpieczeniowy Pracownik Magazynowy Krojczy