Specjalista ds. Social Media

D-TEX Sp. z o.o.

Wieluń

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 3166166, z dnia 2020-03-11

Sklep internetowy Dstreet.pl jest doskonale znany w branży modowej. Podstawą naszej działalności jest dostarczanie klientom odzieży w ciekawych stylizacjach odzwierciedlających bieżące trendy w modzie.
Dodatkowo pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wzbogacić doświadczenie każdej osoby z modą.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Wieluń

Opis stanowiska

  • prowadzenie profilu marki w mediach społecznościowych;
  • angażowanie społeczności do dyskusji i działania;
  • współpraca z influencerami;
  • śledzenie trendów, poszukiwanie inspirujących treści.

Wymagania

  • znajomość aplikacji mediów społecznościowych (głównie Instagram i FB);
  • umiejętność zrozumienia zasad obowiązujących w social mediach.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • rabaty pracownicze na produkty ze sklepu.
Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media