Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży B2B

AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI

Warszawa

38 dni temu

AWIMA Sp. J. B. Wiśniewski
Spółka Awima od ponad 20 lat działa w branży usług utrzymania czystości dla segmentu nieruchomości komercyjnych. Obsługujemy zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, obiekty sportowe, obiekty administracji publicznej, biura i biurowce i inne obiekty do których funkcjonowania niezbędna jest dobrze zorganizowana usługa czystościowa.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa mazowieckiego,
  • rozwój sprzedaży i prowadzenie negocjacji,
  • budowanie dobrych relacji z przedstawicielami odbiorców usług,
  • indywidualne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta,
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,
Oczekujemy:
  • znakomitych zdolności sprzedażowych B2B i doświadczenia,
  • energii i optymizmu,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji opartych na zaufaniu,
  • uczciwości, skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • perspektywy długoletniej współpracy,
Proponujemy Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju i miłą atmosferę pracy,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • połączenie autonomii i współpracy,
  • miejsce zatrudnienia w dzielnicy Wawer a obszar działania woj. Mazowieckie,
  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji.

Poznaj