Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży Baz Danych

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4674 dni temu

Innowacyjna firma z 17 - letnim doświadczeniem

w branży Marketingu Bezpośredniego o specjalności Marketing Relacji,

wspierająca w rozwoju i osiąganiu sukcesów Liderom wielu branż

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na usługi
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, poprzez formę i sposób obsługi Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych pod indywidualne potrzeby Klienta
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży usług dla Firm ( dla Klientów biznesowych) popartego sukcesami
  • Zamiłowania do pracy w obszarze handlowym
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów biznesowych
  • Dużej motywacji do konsekwentnej realizacji ambitnych celów
Oferujemy:
  • Możliwość rozwijania własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • Dalszy własny rozwój w obszarze handlowym
  • Szkolenie wstępne i pakiet szkoleń rozwojowych
  • Bardzo motywujące prowizje, odpowiednie do osiąganych wyników