Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

EWPA Sp. z o.o.

Szczecin

102 dni temu

Firma EWPA Sp. z o.o. jest wiodącym dealerem marek CASE, MERLO, KUBOTA na terenie zachodniej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje następującego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta w zakresie zaopatrzenia w części zamienne oraz dbałość o jakość, terminowość dostaw oraz stałą informację o stanie realizacji zlecenia
  • Osoba odpowiedzialna za sprzedaż części zamiennych do maszyn i urządzeń budowlanych
  • Doradztwo w zakresie doboru i identyfikacji części zamiennych
  • Odpowiedzialność za dokumentację handlową
  • Współpraca w zakresie akcji serwisowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie aktywnego marketingu
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Systematyczne sporządzanie raportów z prowadzonych działań handlowych
  • Kształtowanie wizerunku firmy EWPA
Wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość firm z sektora budowlanego
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń i sprzętu budowlanego
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego reagowania na potrzeby klienta;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów mechanicznych
  • Samodzielność oraz silna motywacja do osiągania sukcesów
  • Systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop itp.)
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia w Polsce i za granicą
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży