Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży (Fabryka Transformatorów Dystrybucyjnych)

ABB Sp. z o.o.

Łódź

237 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL63156079_E10

W związku z intensywnym rozwojem dywizji Produktów i Systemów Energetyki poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Rolą osoby na tym stanowisku będzie aktywny udział w rozwoju biznesu transformatorów dystrybucyjnych oraz poszerzanie grupy odbiorców na rynku europejskim.

Zadania:
  • Planowanie i zarządzanie działaniami na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów i zmaksymalizowanie możliwości zdobycia nowych zamówień;
  • Tworzenie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty;
  • Udzielanie wsparcia i właściwa komunikacja z zespołami sprzedażowymi na lokalnych rynkach;
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi strukturami fabryki;
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych;
  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert;
  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży transformatorów dystrybucyjnych;
  • Aktywny udział w szkoleniach i seminariach poszerzających zakres wiedzy o sprzedawanych produktach;
  • Przestrzeganie zasad i wytycznych grupy ABB w codziennej pracy.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (otwartość na współpracę z absolwentami);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Orientacja na klienta oraz realizację celów;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (841)
Wałbrzych (54)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (870)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2008)
Radom (165)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (57)