Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakład Produkcyjny GUSMA
Poznań
praca stacjonarna
5364 dni temu

Ogłoszenie numer: 74525, z dnia 2009-09-08

Firma zajmuje się produkcją wielkoseryjną wyrobów metalowych, lekkich konstrukcji stalowych oraz profesjonalnym spawalnictwem dla branż AGD, medycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, meblowej itp. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych klientów i rynków zbytu
  • badanie rynku oraz działań konkurencji
  • budowanie relacji z klientem zagranicznym
  • tłumaczenie ofert, zapytań ofertowych, umów itp.
  • współpraca przy tworzeniu strategi marketingowej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (w stopniu komunikatywnym)
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.