Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Warszawa

129 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora B2B. W związku z rozwojem struktury organizacyjnej i Działu Customer Service naszego Klienta, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie wysokiej jakości obsługi oraz rozwój sprzedaży do klientów biznesowych.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa
Nr ref.: SBS/24/505/CSS
Obowiązki:
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie kalkulacji do ofert handlowych w celu realizacji celów sprzedażowych tj. założeń wolumenowych, marżowych
  • Natychmiastowa reakcja na zapytania klientów, składanie ofert i pozyskiwanie zamówień.
  • Rozszerzanie portfolio produktów i usług, zapewnianie wzrostu penetracji rynku.
  • Kontrola należności i aktywna praca z klientami przeterminowanymi. Przygotowywanie raportów i informacji na potrzeby Działu Finansowego.
  • Wyjaśnianie z klientem szczegółów technicznych dotyczących zamówień
  • Koordynacja i ustalanie terminów dostaw towaru
  • Generowanie pomysłów zmierzających do rozwoju firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. roczne  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest istotnym dodatkowym atutem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Znajomość pakietu Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Zorientowanie na cel, determinacja, zaangażowanie
  • Umiejętność bardzo dobrego zarządzania własnym czasem
  • Samodzielność i gotowość do podjęcia odpowiedzialności za podległy biznes
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (60)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (284)
Toruń (164)
Lubelskie:
Lublin (263)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (109)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2059)
Radom (161)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (72)