Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Specjalista ds. sprzedaży i promocji portalu internetowego

Plastech.pl
Toruń
praca stacjonarna
4768 dni temu

Ogłoszenie numer: 148051, z dnia 2011-05-13

Wortal Plastech.pl to działający od 2002 roku biznesowo-informacyjny serwis branżowy przeznaczony dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. W związku ze stałym rozwojem projektu poszukujemy do pracy w Toruniu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Kreowanie, planowanie i realizowanie strategii rozwoju anglojęzycznej wersji portalu
  • Samodzielną i aktywną sprzedaż, reklamę oraz promocję usług portalu internetowego
  • Tworzenie i edycja treści portalu internetowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, reklamie i promocji usług w sieci
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość środowiska internetowego
  • Kreatywności, innowacyjności i samodzielności w pracy
  • Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych i opakowań

Oferujemy

  • Umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy w siedzibie firmy (Czerniewice, Toruń)
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole nad ciekawym projektem internetowym
  • Wpływ na firmę i jej rozwój