Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży internetowej powierzchni reklamowej

Lifestyle Media Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4816 dni temu

Ogłoszenie numer: 140183, z dnia 2011-03-14

GRUPA TRENDZ.PL I AGENCJA INTERAKTYWNA LIFESTYLEMEDIA - lider polskiego
rynku portali lifestylowych i agencji interaktywnych ogłaszają rekrutację
na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Sprzedaż przykładowych powierzchni reklamowych:

  • Artykuły sponsorowane
  • Bannery
  • Strony Internetowe
  • Konkursy

Wymagania

  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Pewność siebie i swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność obsługi komputera i sieci Internet
  • Doświadczenie w telemarketingu – mile widziane, jednakże niekonieczne –
    szkolimy od podstaw
  • Studenci mile widziani

Oferujemy

  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Możliwość tworzenia polskiego rynku związanego z segmentem Premium i Stylem
    Życia
  • Atrakcyjne warunki finansowe: podstawa do 1500 zł netto plus atrakcyjny i
    jasny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Stałe godziny pracy pon. pt. 9-17