Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista Ds. Sprzedaży Krajowej

Lunar Logic Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6633 dni temu

Ogłoszenie numer: 18751, z dnia 2006-03-16

Lunar Logic Polska Sp. z o.o. - jesteśmy amerykańską firmą z branży IT, zlokalizowaną w Krakowie. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Posiadamy doświadczenie w produkowaniu oprogramowania edukacyjnego, systemów wspomagania zarządzania relacjami z klientem (CRM), Storefronts (internetowych witryn sklepowych), Systemów Kontroli Zapasów oraz oprogramowania księgowego opartego o sieć Internet.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za: Penetrację rynku i pozyskiwanie nowych klientów Budowanie trwałych, partnerskich relacji z klientami firmy Utrzymywanie stałych kontaktów z pozyskanymi kontrahentami Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe Znajomość zasad z dziedziny IT Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych Zaangażowanie i determinację w dążeniu do realizacji postanowionych celów i zadań Znajomość języka angielskiego Kreatywność Asertywność Odpowiedzialność Wysoka kultura osobista Wysoka motywacja

Oferujemy

Pracę pełną wyzwań i nowych doświadczeń Pracę w środowisku młodych ludzi Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników Prywatną opiekę medyczną Elastyczne godziny pracy