Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych

mBank S.A.

Bielsko-Biała

143 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę w Centrum Usług Finansowych mBanku
  • konkursy sprzedażowe
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzysty system wynagradzania
  • dostęp do bazy szkoleń
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

miejsce pracy: Bielsko-Biała, Nr ref.: RKM/006/0319
Twoje zadania:
  • obsługa istniejącego portfela klientów
  • współpraca z pośrednikami (szczególnie brokerami)
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
Potrzebne Ci będzie:
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Poznaj

mBank S.A.

Dlaczego warto wybrać mBank?

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach.

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Od 2007 roku obecni jesteśmy także w Czechach i na Słowacji. Osiągamy tak wiele dzięki pracy zespołowej i świetnej atmosferze.

Z nami możesz więcej - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Prowadzimy mFundację która wspiera dzieci i młodzież w nauce matematyki. Chcemy, żeby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami i szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

Proces rekrutacji w mBank

KrokZapoznamy się z Twoim CV
KrokZadzwonimy
KrokSpotkamy się
KrokDamy znać, jak Ci poszło
Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...
Praca Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych