Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

PEKABEX

Poznań

32 dni temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż mieszkań na drugim etapie projektu Jasielska,
  • Obsługa posprzedażowa,
  • Wsparcie rozwoju projektów i realizacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań u developera, na rynku poznańskim min. 2 lata,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi posprzedażowej Klienta i odbioru mieszkań,
  • Rozwinięte zdolności sprzedażowe,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Otwartość i wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • Otwartość na nowe technologie.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Możliwości rozwoju,
  • Dostęp do pakietu benefitów,
  • Przyjazną atmosferę.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży