Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży na rynki zagraniczne

Park-M Sp. z o.o.

Stary Sącz

7 dni temu

Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy blisko 500 pracowników i od ponad 20 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju. Z pasją, wiedzą, kompleksowo.
Nasz sukces zawdzięczamy ludziom Park-M. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób.

Naszą ambicją jest stworzenie ogólnokrajowej specjalistycznej firmy zajmującej się architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Rozwijając pracę naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(m.in. Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowenia)
Miejsce pracy: Stary Sącz

Pion Produkcji Roślin Park-M gwarantuje materiał roślinny o najwyższej jakości. Dysponuje imponująco bogatą ofertą asortymentową, a także posiada ugruntowaną pozycję na międzynarodowych rynkach.

Twoje zadania
  • rozwój sprzedaży na podległym rynku poprzez pozyskiwanie, budowanie, utrzymanie i rozwijanie relacji z klientami z sektora B2B (firmy ogrodnicze, centra ogrodnicze)
  • monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • przygotowywanie oraz przedstawianie oferty produktów dostosowanej do potrzeb klienta
  • negocjowanie warunków handlowych
  • planowanie dostaw
  • obsługa posprzedażowa klienta
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • współpraca z klientem wewnętrznym (m.in. dział marketingu, dział produkcji)
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i budowanie jakości marki
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sprzedaży zagranicznej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania długoterminowych, życzliwych relacji
  • komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność oraz zdolność do rozwiązywania problemów
  • obsługa pakietu MS Office
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szansę na poszerzenie Twoich doświadczeń zawodowych oraz Twój dalszy rozwój zawodowy
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole
  • możliwość wyboru formy współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (629)
Wałbrzych (59)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (1907)
Radom (159)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (63)