Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
specjalista ds sprzedaży okien i drzwi

Supermetal
Kraków
praca stacjonarna
5970 dni temu

Ogłoszenie numer: 38189, z dnia 2007-12-28

Supermetal

Firma działa od wielu lat na rynku ogolnopolskim, zajmuje się importem okuć budowlanym na terenie Polski. Sprzedaje też drzwi wiodących producentów.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Firma z dużymi tradycjami zatrudni od specjalistę ds sprzedaży okien i drzwi. Zatrudniony będzie zarządzał sprzedażą w podległym mu salonie. Podtrzymywał kontakt z klientami firmy. Przedstawianie ofert i wycen poszczególnych wyrobów zgodnie z zainteresowaniem .

Wymagania

Znajomość branży, znajomość podstwowych programów graficznych, komunikatywność i sumienność

Oferujemy

Pracę w dynamicznym zespole, rodzinną atmosferę. Wysoką pensję + marże od zysku