Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds sprzedaży okien i drzwi

P.P.H.U. "SUPERMETAL-2"
Kraków
praca stacjonarna
5721 dni temu

Ogłoszenie numer: 48818, z dnia 2008-09-02

Firma działa od wielu lat na rynku ogólnopolskim, zajmuje się importem okuć budowlanych na terenie całej Polski. Sprzedaje też drzwi wiodących producentów.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • zarządzanie sprzedażą w salonie
  • podtrzymywanie kontaktu z klientami firmu
  • przedstawianie ofert i wycen poszczególnych wyrobów zgodnie z zainteresowaniem klientów
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w handlu
  • sumienność
  • uczciwość - komunikatywność
  • Oferujemy

  • stałą pracę z możliwością awansu
  • płacę podstawową plus premie