Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Specjalista ds. sprzedaży opakowań (POS)

PAKFORM SP. Z O.O.
Pruszków
praca stacjonarna
5383 dni temu

Ogłoszenie numer: 73367, z dnia 2009-08-24

Firma zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych z siedzibą w Pruszkowie.

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa złożonych projektów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • prezentacje handlowe u Klientów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności sprzedażowe
  • znajomość rynku produktów i usług POS
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie i nowocześnie zarządzanym zespole.
  • Możliwość realizacji projektów dla topowych marek na polskim rynku.