Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Sprzedaży powierzchni reklamowych | ( Outdoor )

Spot House Claus Nielsen
Kraków
praca stacjonarna
5064 dni temu

Ogłoszenie numer: 109369, z dnia 2010-08-06

Spot House to nowoczesna firma o skandynawskich korzeniach. Ze względu na szybki rozwój poszukujemy dobrego handlowca. Osoby, która wkroczy w mocny zespół i będzie miała szanse na prace z największymi markami w branży.

Specjalista ds. Sprzedaży powierzchni reklamowych
( Outdoor )

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Na co dzień będziesz pracował z entuzjastycznym, dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespołem. Możesz spodziewać się atrakcyjnego wynagrodzenia z przyzwoitą podstawą i wysokimi premiami. Dbamy o rozwój i edukacje swoich pracowników.

Wymagania

- doświadczenie w branży jest konieczne - komunikatywność, otwartość w nawiązywaniu kontaktów - odwaga i zdolność do samomotywacji - instynkt zwycięzcy i chęci do sięgania po złoto - umiejetność pracy indywidualnej oraz jako cześć zespołu - ambicja w stosunku do siebie, klientów i współpracowników - elastyczność, również jeśli chodzi o czas pracy - musi Cię motywować osiąganie dobrych rezultatów i praca w środowisku pełnym konkurencji - znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej bardzo dobrym - znajomość obsługi komputera Ale przede wszystkim musisz być pełen energii, zdrowego poczucia humoru i pozytywnie nastawiony do działań by dobrze wpasować się w resztę zespołu.

Oferujemy

- pomocy w uzyskaniu dodatkowego wykształcenia - pracy wśród osób nastawionych na osiąganie sukcesu - umowy ZUS na określonych wspólnie warunkach - atrakcyjnych premii za pozyskanie klientów