Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

mBank S.A.

Warszawa

5 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę
  • rozbudowany system adaptacyjny
  • przejrzysty system wynagradzania
  • konkursy sprzedażowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, bony świąteczne
Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AKU/011/0219
Twoje zadania:
  • aktywne zarządzanie portfelem klientów zamożnych w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie cross-sellingu w mBanku
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
Potrzebne Ci będzie:
  • bardzo dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów, rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji makroekonomicznej
  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub zamożnym związane z aktywną sprzedażą produktów bankowych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Doradca Klienta (bankowość) Praca Doradca Klienta (bankowość)

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (693)
Wałbrzych (67)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (880)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2156)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)