Najnowsze oferty pracy

  • Doradca bankowości hipotecznej

    PKO Bank Polski   Krynica-Zdrój    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole:nawiązujesz współpracę z klientami bankowości hipotecznej,przeprowadzasz analizę potrzeb klientów,rozszerzasz zakres współpracy z klientami bankowości hipotecznej, oferując im nowe produkty bankowe i ubezpieczeniowe,realizujesz indywidualny cel...
  • Bankier Klienta

    Alior Bank   Pisz    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Jakie będą Twoje zadania: budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, sprzedaż produktów i usług bankowych, aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów, kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.
  • Starszy Bankier Klienta

    Alior Bank   Łomża    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Doradca Hipoteczny Lublin
Specjalista ds. sprzedaży produktów hipotecznych

Bank Pocztowy S.A.
Lublin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
549 dni temu
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków
  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami i aktywną sprzedaż produktów hipotecznych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi
Nasze wymagania
  • doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych
  • nastawienie na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • otwartość na ludzi i rozmowę z nimi
To oferujemy
  • pracować w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • mieć stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • utrzymać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • posiadać realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny)
  • korzystać z bogatego pakietu benefitów

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym. Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.