Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Sprzedaży - Przepływomierze

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Kraków
praca stacjonarna
4945 dni temu

Ogłoszenie numer: 122366, z dnia 2010-10-21

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SP/K/KXB

Opis stanowiska

Realizacja planu sprzedaży Przygotowywanie ofert handlowych i technicznych Wizytowanie klientów w dedykowanym obszarze lub przemyśle Prezentacje nowych produktów i rozwiązań Raportowanie do przełożonych

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa lub pokrewne) Znajomość procesów technologicznych Znajomość urządzeń pomiarowych, przepływu Doświadczenie na stanowisku handlowym Znajomość języków: angielskiego, niemieckiego będą dodatkowymi atutami Gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy

Praca dla międzynarodowej firmy Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne narzędzia pracy Pracy w profesjonalnym zespole