Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds.sprzedaży reklamy internetowej

Medigo Sp.zo.o
Warszawa
praca stacjonarna
4915 dni temu

Ogłoszenie numer: 123359, z dnia 2010-12-02

Medigo wydawca portali internetowych: www.resmedcia.pl,www.medigo.pl, www.superlinia.pl.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Osiąganie założonych planów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie i obsługę klientów serwisów internetowych
  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientami
  • Doradztwo w zakresie wydatkowania budżetu reklamowego klientów
  • Przygotowywanie i prezentację ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • Umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dobrych relacji z klientami , agencjami
  • Wiedza na temat rynku reklamy internetowej - preferowane doświadczenie (portale, agencje, sieci reklamowe)
  • Zaangażowania,inicjatywy i samodzielności w codziennym działaniu
Mile widziane:
  • Znajomość programów: Megapanel, Gemius Traffic ,Google Analytics
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Inne doświadczenie w obszarze marketingu internetowego

Oferujemy

  • Ciekawa pracę pełną wyzwań
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie