Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Systemów ERP

Power Media

Warszawa

129 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: LST/LWR/MA

Nasz Klient zorientowany na dostarczanie kompleksowych rozwiązań IT, specjalizujący się w systemach klasy ERP poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Sprzedaży Systemów ERP. Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej, spróbuj swoich sił.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Budowanie relacji z klientem
  • Tworzenie ofert sprzedażowych
  • Obsługa pełnego procesu negocjacji
  • Negocjacje z klientem

Co jest potrzebne na tym stanowisku:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży systemów ERP
  • Umiejętność negocjacji oraz sprzedaży B2B
  • Zdolność komunikacyjne i budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Dobra znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwach
  • Wyższe wykształcenie najlepiej kierunkowe (ekonomiczne lub techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zespołowej

Możesz liczyć na:

  • Dużą samodzielność w pracy
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
  • Stabilne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę sportową FitProfit
  • Szkolenia wewnętrzne, szkolenia i certyfikacje Comarch, szkolenia dostawców IT

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT to osoba, która odpowiada za doradztwo i sprzedaż rozwiązań informatycznych firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich sektorów rynku, utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta. A także pracownik ten ...
Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT Praca Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT