Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży (szkolenia, doradztwo)

Eklektika Academy of Business English
Warszawa
praca stacjonarna
4990 dni temu

Ogłoszenie numer: 113779, z dnia 2010-09-20

Eklektika Academy of Business English w związku ze swoim intensywnym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Nr Ref. Ogłoszenia PH/08/01

Opis stanowiska

  • nawiązanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych kontaktów z klientami biznesowymi,
  • opracowywanie i sprzedaż ofert handlowych przygotowanych ze współpracy z ekspertami i metodykami,
  • profesjonalna prezentacja usług firmy,
  • aktywne reprezentowanie firmy na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku w otoczeniu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu: marketing, obsługa klienta,
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży usług szkoleniowych lub doradczych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętności dostrzegania nowych możliwości, innowacyjność,
  • umiejętności zarządzania czasem pracy, samodzielność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • opieka medyczna.
  • umowa o pracę