Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Team Prevent Poland Sp. zo.o..o.

Pszczyna

39 dni temu

Miejsce pracy: Pszczyna

Team Prevent Poland należy do międzynarodowego koncernu BAD-TeamPrevent Group, któremu zaufało ponad 250.000 firm i instytucji zatrudniających ponad 4 mln osób w Europie. Dzięki naszym usługom procesy z zakresu EHS oraz Jakości ulegają ciągłemu rozwojowi i pozytywnym zmianom, a umiejętności, kompetencje i motywacja naszych Klientów rosną.

Nasza firma obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia popartego sukcesami w sprzedaży telefonicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolność do szybkiego reagowanie na potrzeby klienta,
  • umiejętność kompleksowego myślenia oraz łączenia faktów,
  • wytrwałość i konsekwencja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera programu MS Office.

Szczególnie pożądane:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

Warunki pracy:

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • możliwość pracy częściowo zdalnej.
Prosimy o dopisanie klauzul:
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Informacja dot. obowiązku informacyjnego: https://www.teamprevent.pl/pl/obowiazek_informacyjny.html

Obowiązki

  • prezentacja usług firmy przez telefon oraz przy użyciu narzędzi do pracy zdalnej,
  • bieżąca współpraca z działem handlowym firmy: umawianie spotkań online oraz bezpośrednich,  pomoc w przygotowaniu ofert handlowych,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów i utrzymywanie aktywnej bazy klientów,
  • monitoring rynku i konkurencji.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy i współpracę zespołową,
  • szkolenia produktowe,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • sprzęt i oprogramowanie niezbędne do wykonywania zadań,
  • możliwość  pracy w trybie home office.

Poszerzamy horyzonty.

Pokazujemy nowe drogi

Jesteśmy firmą,

w której dobrze

się pracuje.

Poznaj

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Nieprzerwanie od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Z poziomu firmy zatrudniającej w 2006 roku kilkanaście osób, do chwili obecnej zespół Team Prevent rozwinął się do liczby blisko 150 pracowników, wyspecjalizowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Wiedza i doświadczenie każdego z nich przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób tylko w ubiegłym roku wyniosła ponad 17 tysięcy. Będąc członkiem międzynarodowej Grupy B·A·D ( http://www.bad-gmbh.de ) / Team Prevent możemy zaproponować kompleksowe wsparcie dla międzynarodowych organizacji, które działają na terenie Europy.