Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych

DCC Finanse sp. z o.o.
Bytom
praca stacjonarna
5360 dni temu

Ogłoszenie numer: 77812, z dnia 2009-10-13

Wielu przedsiębiorców boi się, że kryzys finansowy pokrzyżuje ich plany - ale są też i tacy jak my, którzy widzą w nim szansę na zwiększenie zysków.
DEBT COLLECTING & CONSULTING Sp. z o.o. , jako jeden z liderów rynku usług finansowych w zakresie windykacji i obrotu wierzytelnościami, w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż produktów prawno-finansowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prezentacja oferty i doradztwo w zakresie produktów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaangażowanie, silna motywacja do pracy
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista Brak znajomości branży obrotu wierzytelnościami nie będzie przeszkodą w zatrudnieniu. Zapewniamy szkolenia.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego