Agencja Zatrudnienia FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG/Oddział Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: HR-tor/2018

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • reprezentowanie Agencji na rynku polskim i budowanie wizerunku profesjonalnej marki
  • reprezentowanie firmy podczas prezentacji handlowych oraz spotkań branżowych
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • znajomość zagadnień kadrowo – płacowych lub doświadczenie zdobyte w działach HR będą dodatkowym atutem
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kurs języka niemieckiego
  • trzynaste wynagrodzenie

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec