Specjalista ds. sprzedaży w dziale eksportu

DRAMIŃSKI S.A.

Olsztyn

80 dni temu

Firma DRAMIŃSKI S.A. –  polski producent urządzeń elektronicznych dla medycyny,weterynarii i rolnictwa.
Prężnie działająca polska marka, znana na całym świecie. Posiadająca ponad 60 dystrybutorów na wszystkich kontynentach.

Jeżeli pragniesz realizować się zawodowo i odnosić przy tym korzyści finansowe,
a jesteś osobą kreatywną, bystrą i wytrwałą,
to TU MASZ SZANSĘ!

Szukamy ludzi z dużą energią, zaangażowanych, profesjonalnych i pełnych entuzjazmu.

Poznaj nas, porozmawiajmy.

My zrobimy wszystko, abyś z zadowoleniem robił to w czym jesteś

specjalistą i osiągał wymierne korzyści.

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: SDS/E/01/2018

 Opis stanowiska
  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży
  • aktywne i konsekwentne zdobywanie nowych klientów na wyznaczonych rynkach
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • udział w targach i wyjazdach zagranicznych i krajowych
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane w handlu zagranicznym
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub włoskiego
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
  • dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym
  • realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • wsparcie firmy w rozwoju zawodowym
  • pakiet medyczny Lux-Med
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży