Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

Tell Sp. z o.o

Szczecin

25 dni temu

  • 182 salony
  • 700 pracowników
  • 24 lata na rynku

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.
Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • bezpośredni kontakt z klientami w salonie – pomoc w wyborze produktów i usług Orange
  • aktywna sprzedaż i promowanie ofert Orange
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku
Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
  • masz pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży
  • jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi
  • masz w sobie determinację i motywację do pracy
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
Oferujemy:
  • Umowa o pracę / stabilna praca
  • Podstawa + premie
  • Szkolenia
  • Karta MultiSport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Awanse wewnętrzne
  • Udział w konkursach sprzedażowych

Poznaj

Tell Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży, oferująca telefony komórkowe i usługi Orange.

Działalność firmy Tell koncentruje się na sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W swojej ofercie Tell ma także akcesoria do telefonów komórkowych.

Zgodnie z polityką firmy, salony lokowane są w miejscach łatwo dostępnych dla Klientów – w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Obok stałych miejsc sprzedaży, Tell posiada również liczne grono Doradców Klientów Biznesowych, którzy mogą bezpośrednio w siedzibie Kontrahenta indywidualnie konstruować oferty i dopasowywać je do specyficznych potrzeb. Konsultanci opiekują się Klientami także już po dokonaniu zakupu.
Firma Tell Sp. z o.o. działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r. Dzisiaj to jeden z największych dealerów Orange Polska S.A, operatora sieci Orange w Polsce. Dziś pod szyldem Tell w całej Polsce działa 180 punktów. Firma nadal dynamicznie się rozwija, traktując jako priorytety wzrost jakości obsługi Klienta i poszerzanie zakresu oferowanych usług.

Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży