Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. sprzedaży

Agencja rekrutacyjna PRACA PLUS
Wrocław
praca stacjonarna
4985 dni temu

Ogłoszenie numer: 114942, z dnia 2010-09-22

Obecnie dla naszego Klienta - uznanego producenta i dystrybutora rozwiązań mobilnych sektora IT - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 01/09/pa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zdalne pozyskiwanie nowych oraz obsługę dotychczasowych kontrahentów (sklepy, hurtownie IT) z siedziby firmy, na bazie warunków handlowych oraz portfolio produktowego naszego Klienta (praca stacjonarna).

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w pracy z telefonem (mile widziany telemarketing)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych
  • dociekliwość w zdobywaniu informacji rynkowych (i ich przetwarzanie) będzie mile widziana
  • znajomość zagadnień związanych ze strukturą budowy komputera
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego MS Office
  • znajomość obsługi wiodących komunikatorów internetowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o pensję zasadniczą oraz system premiowy (dodatkowo możliwość udziału w konkursach sprzedażowych organizowanych przez światowych producentów sprzętu IT, w których nagrodami są np. egzotyczne wycieczki bądź sprzęt IT)
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wysoki standard środowiska pracy
  • kontakt z najnowszymi technologiami z sektora mobilnych rozwiązań IT