Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. sprzedaży

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 125788, z dnia 2010-12-13

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DS/listopad/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę sprzedaży, bieżącą kontrolę windykacyjną, współpracę z Doradcami Handlowymi oraz Działem Logistyki.

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane - znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem - bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności - wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności - umiejętności pracy w stresie - umiejętności współpracy w zespole - dobrej znajomości obsługi komputera i środowiska Windows - mile widziana znajomość programów Lotus Notes, CDN

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznie działającym zespole - realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy