Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelenia Góra
Specjalista ds. Sprzedaży

Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.
Jelenia Góra
praca stacjonarna
4745 dni temu

PUM jest siecią sprzedaży specjalizującą się w dostawach i kompletacji najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie instalacji sanitarnych wewnętrznych, sieci zewnętrznych, ogrzewnictwa, drogownictwa. PUM należy do Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. (www.sgdb.pl)

Poszukujemy pracowników do oddziału handlowego PUM w Jeleniej Górze na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zadania:
  • kompletowanie zamówień, ofertowanie i fakturowanie
  • zamawianie towarów u dostawców
  • logistykę i organizację transportu
  • profesjonalną obsługę klientów
Wymagania:
  • znajomość branży instalacyjnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie do procesu sprzedaży
Oferujemy:
  • stabilizacja zawodowa
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej firmie w oparciu o międzynarodowe
  • doświadczenie
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianie