Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

PizzaPortal

Łódź

88 dni temu

PizzaPortal.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, będąca jednym z liderów w zamawianiu jedzenia przez internet.

Działamy w niezwykle interesującym obszarze łączącym nowe technologie z usprawnieniem codziennego życia naszych Klientów.

Dołącz do najlepszego zespołu! Codziennie czerpiemy z doświadczeń naszych inwestorów: AmRest - wiodącego operatora restauracji w Europie, z takimi brandami jak: Pizza Hut, Starbucks, Burger King, KFC oraz grupy Delivery Hero - największej na świecie firmy dostarczającej usługi zamawiania jedzenia online.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania, jakie na Ciebie czekają to m.in.:

  • Aktywne poszukiwanie nowych restauracji celem wzbogacenia oferty PizzaPortal,
  • Zdobywanie nowych kontraktów, zwiększanie wyboru restauracji dla Klientów,
  • Udzielanie informacji na temat oferowanych produktów,
  • Negocjowanie warunków współpracy z Partnerami,
  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracującymi restauracjami i budowanie dobrego wizerunku marki,
  • Kompleksowa obsługa Klienta przez telefon i mail w zakresie opieki nad kontraktem.

Potrzebujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia min. średniego (wyższe lub w trakcie studiów będzie niewątpliwym atutem),
  • Doświadczenia w roli Sprzedawcy i umiejętności sprzedażowych,
  • Znajomości i stosowania w praktyce efektywnych technik sprzedaży,
  • Zdolności analitycznych,
  • Umiejętności planowania pracy własnej,
  • Dyspozycyjności od pon. do pt.
  • Silnego zorientowania na cel i rezultat,
  • Umiejętności adaptacji do zmian i pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość branży e-commerce, systemu Salesforce i języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie, nastawionej na sukces,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (w perspektywie umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i prowizji,
  • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia na rynku,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,
  • Stały program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe,
  • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy,
  • Pakiet licznych benefitów w postaci: ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, biletów do kina, teatru czy też voucherów do wybranych sklepów, dostawę świeżych owoców w wybrany dzień tygodnia, niezliczony wybór herbat i ziół, oraz kody rabatowe do wykorzystania u nas na PizzaPortal.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży