Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Białystok

203 dni temu

Ogłoszenie numer: 1965881, z dnia 2018-05-25

Międzynarodowa firma z branży finansowej mająca ugruntowaną pozycję na rynku poszukuje Kandydatów zainteresowanych rozwojem w obszarze sprzedaży.

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i firmowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez zachowanie najwyższej jakości standardów sprzedaży

Wymagania

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym prowizje i premie
  • Bogaty pakiet bonusów pozapłacowych – między innymi karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych Praca Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych