Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

VGL Group Sp. z o.o

Szczecin

8 dni temu

Grupa VGL - Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Działamy od 2000 roku i od tego czasu rozwijamy się poszerzając naszą ofertę, zasięg terytorialny, inwestując w narzędzia oraz budując zaufanie coraz większej liczby klientów, zarówno polskich jak i międzynarodowych. W związku z intensywnym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi i nowymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnie ze standardami firmy,
  • Współpraca z działami operacyjnymi,
  • Raportowanie wyników pracy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów,
  • Stałe monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL – zwłaszcza transport morski,
  • Nastawienie na realizację celów, oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych,
  • Dobra znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, analityczne myślenie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B (czynne),
  • Znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

TERAZ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest VGL Group Sp. z o.o.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1709)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)