Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

CENTRUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU S C

Tychy

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021646, z dnia 2018-07-12

Centrum Inteligentnego Rozwoju - Kreujemy wizerunek. Definiujemy potrzeby i dopasowujemy profesjonalne narzędzia promocyjne. Wspólnie budujemy strategię i nastawiamy się na jasno zdefiniowanych cel - sukces wizerunkowy. Posiadamy 7 prestiżowych marek m.in. program TV - goPL, Międzynarodowe Forum Inteligentnego rozwoju 3.0, Targi "Uznane Marki" i wiele innych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LUDZI ODPOWIEDZIALNYCH, AMBITNYCH I PEŁNYCH ENERGII.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem korporacyjnymi
  • Spotkania z partnerami biznesowymi
  • Rozbudowa portfela klientów
  • Analiza potrzeb rynku
  • Koordynacja projektów w obrębie posiadanego portfela klientów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów i / lub usług
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dyspozycyjności
  • Otwartości, kreatywności
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny, rozbudowany system premiowy
  • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji
  • Wsparcie mentora w trakcie pracy
  • Własne stanowisko pracy oraz narzędzia (laptop, telefon komórkowy)
  • Praca w młodym i energicznym zespole, brak monotonii
  • Bogaty system szkoleń z różnych technik sprzedażowych, produktowych, medialnych.
  • Możliwość udziału w Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...
Kierownik ds. Produktu - Product Manager Praca Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CENTRUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU S C .