Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Ds. Sprzedaży

Christensen Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6563 dni temu

Ogłoszenie numer: 20597, z dnia 2006-06-05

Christensen Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem tekstylii SODAHL DESIGN A/S w Polsce

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

realizacja zadań sprzedażowych, pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów, budowanie trwałych relacji z klientami, kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania

dyspozycyjność, optymizm, prawo jazdy kat. B, dobra znajomość języka angielskiego, wiek od 24 lat, wykształcenie wyższe, doswiadczenie w aktywnej sprzedaży i branży tekstylnej mile widziane

Oferujemy

kandydatom oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń, bardzo dobre warunki pracy, przyjazną i twórczą atmosferę, motywacyjny system wynagrodzeń, mozliwość rozwoju