Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

Eniro Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6372 dni temu

Ogłoszenie numer: 25478, z dnia 2007-01-03

Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, lider na rynku książek telefonicznych i wyszukiwarek internetowych, nominowany do tytułu Solidnego Pracodawcy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MA

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za aktywną sprzedaż ogłoszeń reklamowych w produktach Eniro.

Wymagania

• Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów • Prawa jazdy kat. B • Dyspozycyjności

Oferujemy

• Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie • Umowę o pracę z atrakcyjną pensją i prowizją • System szkoleń • Dobrze zorganizowaną pracę • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu sprzedaży