Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

PEKAES Sp. z o.o.

Kraków

39 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do Klienta biznesowego (B2B)
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Silne nastawienie o osiąganie założonych celów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)