Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Łuków

8 dni temu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A., jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, karm dla psów, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łuków

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klientów
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i konkurencji
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym – mile widziane w branży mięsnej
  • doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS OFFICE ( w szczególności excel )
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Poznaj

Zakłady Mięsne w Łukowie należą do liderów w branży mięsnej, wyposażone są w nowoczesny sprzęt maszynowy, zatrudniają ponad 2 tys. osób. Wiodącym profilem działalności jest ubój żywca wieprzowego i wołowego, rozbiór wieprzowiny, wołowiny oraz produkcja wysokogatunkowych wędlin i konserw. Zakłady w Łukowie znane są z doskonałej jakości konserw oraz wędlin. W naszym regionie wszyscy znają łukowskie wyroby takie jak: kiełbasa podwawelska, pasztet mazowiecki czy wysokomięsna konserwa luncheon meat. Od zawsze priorytetem dla Zakładów było utrzymanie jakości we wszystkich dziedzinach działalności. Dowodem tego są liczne odznaczenia i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić – m.in. wyróżnienie Produkt Najwyższej Jakości czy prestiżowy certyfikat QAFP.