Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

INTERFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kraków

68 dni temu

Ogłoszenie numer: 2989493, z dnia 2020-01-27

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • preferowane miejsce zamieszkania: Kraków lub jego okolice
  • obszar działania: woj. małopolskie

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i inwestycji,
  • przygotowywanie ofert handlowych i praca w systemie CRM,
  • pozyskiwanie i negocjowanie kontraktów,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • monitoring rynku i aktywności konkurencji

Wymagania

  • mile widziana znajomość branży budowlanej (inwestycje, budowy),
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i sumienność w realizacji zakresu obowiązków,
  • operatywność,
  • gotowość do wyjazdów w obrębie powierzonego obszaru,
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w codzienne obowiązki

Oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat wraz ze sprawiedliwym i czytelnym systemem premiowym w stabilnej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • merytoryczne i życzliwe wsparcie ze strony współpracowników.